Zapytaj eksperta!

Kompleksowa firma

Jako producent wysokiej jakości okien, drzwi, ogrodów zimowych, rolet oraz bram rolowanych chcemy urzeczywistnić Państwa marzenia o domu. U nas znajda Państwo perfekcyjne rozwiązania, które doskonale pasują do każdego stylu życia i mieszkania. Jako jedyni w tej branży możemy Państwu zaoferować: wysokiej jakości produkty, szeroki wybór szklanych powierzchni, specjalistyczne, techniczne i handlowe doradztwo – w trakcie, jak i po świadczeniu usług serwisowych. Jesteśmy kompleksową firmą, która skierowana jest nie tylko na klienta indywidualnego, ale i biznesowego.

Niezawodny team handlowy

Nasz dział handlowy przygotowuje oferty w kilku językach dla naszych klientów. Pracujemy szybko oraz profesjonalnie. Nasza szeroka oferta umożliwia dopasowanie produktów do potrzeb naszych klientów. Nie boimy się wyzwań i trudnych realizacji. Każdego dnia robimy krok naprzód, aby móc ciągle się rozwijać.

Szeroki wybór

Jednym z najważniejszych aspektów naszej oferty jest wszechstronność. Wychodzimy z założenia, że przy dzisiejszym tępie życia przywiązuje się dużą wagę do tego, aby w jednym miejscu i w tym samym czasie móc kupić całą grupę pożądanych produktów. Dlatego oferujemy Państwu aluminiowe systemy okienno-drzwiowe, fasady, drzwi przesuwne, harmonijkowe, ponadto okna i drzwi PVC, rolety, bramy rolowane, żaluzje fasadowe, parapety i ekskluzywne drzwi panelowe.

 

Produkcja

ProfilNET powstał w oparciu o wieloletnie obserwacje oraz doświadczenie ekspertów, którzy każdego dnia zajmowali się sprzedażą i produkcją okien i drzwi. Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, wyspecjalizowanymi dostawcami i doświadczonymi fachowcami, którzy swoją wiedzę konsultują przede wszystkim z inżynierami. Z naszymi produktami decydują się Państwo na innowacyjne technologie oraz efektowny wygląd.

Wysokiej jakości produkty

Gdy decydują się Państwo na produkty naszej firmy, mogą być Państwo pewni, że ich jakość odpowiada Państwa oczekiwaniom. Współpraca z takimi markami jak: Schüco, Aluprof, Schilling, Salamander, Exte, czy Rodenberg daje Państwu obraz tego, w którym kierunku podąża nasza firma. Możemy Państwu zaoferować wysokiej jakość produkty, które są dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej produkcji łączymy ze sobą fachową ręczną precyzję z technologią komputerową.

Ekspresowa wysyłka

Wiemy, że czas i pieniądze są wartościowymi zasobami, dlatego oferujemy Państwu wyjątkowy serwis dotyczący ekstremalnie szybkich realizacji zamówień. Związane jest to m.in. z faktem, że nasza firma posiada szeroką sieć dystrybucji w Europie. Nasze produkty zostają dostarczone do wielu klientów w Niemczech, Austrii, Słowacji, Czechach, Polsce, Włoszech, Belgii oraz Szwajcarii. Każdy zamawiany produkt traktowany jest indywidualne. Wszystkie okna, drzwi i rolety różnią się masą, formą lub farbą. Dlatego istotnym dla nas jest aby produkty podczas załadunku i transportu były starannie oraz bezpiecznie zapakowany. Do transportu produktów używamy własnych samochodów ciężarowych oraz korzystamy z usług spedycyjnych innych firm.

Szkolenia

Podpisując umowę o współpracę z firmą ProfilNET, otrzymują państwo pełne przeszkolenie techniczne na temat naszej oferty. Poradzimy w jaki sposób można najlepiej reklamować nasze produkty i opowiemy, które z ich atrybutów są godne podkreślenia. Szkolenie dopasujemy zarówno do Państwa wcześniejszej wiedzy, jak i doświadczenia w branży. Szkolenia organizujemy również dla naszych partnerów handlowych w zakresie stolarki oraz montażu. Serdecznie zapraszamy do naszej firmy aby móc pokazać Państwu jak w poprawny sposób montować np. ogrody zimowe lub wyślemy naszych fachowców na miejsce montażu, aby służyli radą i zręcznością.

Marketing

U nas otrzymują Państwo bezpłatne egzemplarze, prospekty, które pomagają w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej zakupu. Wiemy, że dobry produkt należy odpowiednio przedstawić i zareklamować, aby móc go z powodzeniem sprzedawać na rynku. Klienci muszę wiedzieć co im oferujemy. Aby spełnić oczekiwania naszych partnerów handlowych, jesteśmy w stanie zaoferować państwu pakiet produktów marketingowych, który może być użyty podczas procesu sprzedaży w celu uzyskania lepszych wyników.

Zostańcie Państwo naszym partnerem w interesach!

Nasi partnerzy cenią naszą niezawodność, wysokiej jakości produkty, profesjonalne i fachowe doradztwo. Przekonajcie się Państwo sami i skontaktujcie z nami. Chcemy zachęcić firmy budowlane, architektów, sprzedawców okien oraz innych przedsiębiorców do zostania naszym wieloletnim partnerem i wspólnego korzystania z zalet naszej współpracy.

Jest wiele powodów, które przemawiają za tym, aby zdecydować się na współpracę z nami:

  • Mnogość produktów i bezwzględna jakośc marki
  • Kompetentny i skuteczny zespół handlowy
  • Ekspresowa produkcja i wysyłka
  • Wielojęzyczne oferty
  • Szybka realizacja zamówień przez E-mai, pocztę oraz Fax
  • Atrakcyjne i pomocne działania marketingowe

Skontaktujcie się z nami, a przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę!