Zapytaj eksperta!

Kompleksowa oferta

Jako producent wysokiej jakości okien, drzwi, ogrodów zimowych, rolet oraz bram rolowanych chcemy urzeczywistnić Państwa marzenia o domu. U nas znajdą Państwo perfekcyjne rozwiązania, które doskonale pasują do każdego stylu życia i mieszkania. Jako jedyni w tej branży możemy Państwu zaoferować: wysokiej jakości produkty, szeroki wybór szklanych powierzchni, specjalistyczne, techniczne i handlowe doradztwo – w trakcie, jak i po świadczeniu usług serwisowych. Jesteśmy kompleksową firmą dla której równie ważny jest klient indywidualny jak i biznesowy.

Doświadczony zespół handlowy

Nasz wyspecjalizowany i doświadczony dział handlowy przygotowuje oferty w języku, którym posługują się klienci naszej firmy. Pracujemy szybko oraz profesjonalnie. Nasza bogata oferta pozwala na dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb rynku i naszych klientów. Nie boimy się wyzwań i trudnych realizacji. Każdego dnia robimy krok naprzód, by nieustannie zapewniać naszym klientom najwyższą jakość obsługi w myśl przyświecającej nam idei “Jakość bez kompromisów”.

Szeroki wybór

Jednym z najważniejszych aspektów naszej oferty jest wszechstronność. Wychodzimy z założenia, że przy dzisiejszym tempie życia przywiązuje się dużą wagę do tego, aby w jednym miejscu i w tym samym czasie móc kupić całą grupę pożądanych produktów. Dlatego oferujemy Państwu aluminiowe systemy okienno-drzwiowe, fasady, drzwi przesuwne, harmonijkowe, okna i drzwi PVC, rolety, bramy rolowane, żaluzje fasadowe, parapety, aluminiowe drzwi panelowe oraz bramy garażowe. 

Technologia produkcji

Produkcja w naszej firmie odbywa się w dwóch nowoczesnych halach produkcyjnych. ProfilNET powstał w oparciu o wieloletnie obserwacje oraz doświadczenie ekspertów, którzy każdego dnia zajmowali się sprzedażą i produkcją okien i drzwi. Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, wyspecjalizowanymi dostawcami i doświadczonymi fachowcami, którzy swoją wiedzę konsultują przede wszystkim z inżynierami. Wybierając produkty z oferty ProfilNET decydujecie się Państwo na innowacyjne technologie oraz efektowny wygląd.

Wysokiej jakości produkty

Wybór produktów z oferty ProfilNET to gwarancja jakości i dopasowania do indywidualnych oczekiwań klienta. Współpraca z takimi markami jak: Schüco, Aluprof, Aliplast, Aluron, Salamander, Exte, Alukon czy Heroal daje Państwu gwarancję najwyższej jakości i trwałości produktu. Możemy Państwu zaoferować wysokiej jakość rozwiązania, które ściśle dopasowane są do oczekiwań klientów. W procesie produkcyjnym łączymy ze sobą fachową ręczną precyzję z najnowocześniejszą technologią komputerową.

Ekspresowa wysyłka

Naszym klientom oferujemy wyjątkowy serwis dotyczący ekstremalnie szybkich realizacji zamówień. Posiadamy szeroką sieć dystrybucji w Europie. Oferowane przez nas produkty dostarczamy do wielu klientów w Niemczech, Austrii, Słowacji, Polsce, Francji, Belgii oraz Niderlandach. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a produkt podczas załadunku i transportu jest starannie i bezpiecznie zabezpieczony. Do transportu produktów używamy floty własnych samochodów ciężarowych z wózkiem widłowym.

Szkolenia dla współpracowników

ProfilNET swoim współpracownikom zapewnia pełne przeszkolenie techniczne na temat naszej oferty. Doradzamy w jaki sposób najlepiej reklamować nasze produkty i wskazujemy, które z ich atrybutów są godne szczególnego podkreślenia. Szkolenie dopasujemy zarówno do Państwa wcześniejszej wiedzy, jak i doświadczenia w branży. Organizujemy także szkolenia dla naszych partnerów handlowych w zakresie stolarki oraz montażu. Zapraszamy do ProfilNET, gdzie pokażemy Państwu jak poprawnie montować produkty z naszej oferty.

Wsparcie marketingowe

U nas otrzymują Państwo bezpłatne egzemplarze, prospekty, które pomagają w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej zakupu. Wiemy, że dobry produkt należy odpowiednio przedstawić i zareklamować, aby móc go z powodzeniem sprzedawać na rynku. Klienci muszę wiedzieć co im oferujemy. Aby spełnić oczekiwania naszych partnerów handlowych, jesteśmy w stanie zaoferować państwu pakiet produktów marketingowych, który może być użyty podczas procesu sprzedaży w celu uzyskania lepszych wyników.

Szybki serwis gwarancyjny

ProfilNET zapewnia współpracownikom wsparcie posprzedażowe na najwyższym poziomie. Produkty dostępne w ofercie naszej firmy objęte są 5-letnią i 2-letnią gwarancją udzielaną bezpośrednio przez producenta. Oznacza to, że jako producent to my jesteśmy odpowiedzialni za jej rozpatrzenie i realizację. Nasz serwis jest szybki i skuteczny a doświadczeni pracownicy działu serwisowego gotowi sprostać są wszystkim Państwa oczekiwaniom i rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany problem.

Zostań naszym partnerem w interesach!

Nasi partnerzy cenią naszą niezawodność, wysokiej jakości produkty oraz profesjonalne i fachowe doradztwo. Zachęcamy firmy budowlane, architektów, sprzedawców okien oraz innych przedsiębiorców do podjęcia z nami współpracy i dołączenia do grona naszych wieloletnich partnerów.

Jest wiele powodów, które przemawiają za tym, aby zdecydować się na współpracę z nami:

  • Mnogość produktów i bezwzględna jakość marki
  • Kompetentny i skuteczny zespół handlowy
  • Ekspresowa produkcja i wysyłka
  • Wielojęzyczne oferty
  • Szybka realizacja zamówień przez E-mai, pocztę oraz Fax
  • Atrakcyjne i pomocne działania marketingowe

Zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty współpracy!