Zapytaj eksperta!

O nas

Jesteśmy firmą posiadającą bardzo rozbudowaną sieć dystrybucyjną w Niemczech, Austrii, Słowacji, a także Czeskiej Republice, Słowenii i Polsce. Zachęcamy wszystkie firmy poszukujące zaufanego partnera handlowego do podjęcia kontaktu z nami. Jeżeli poszukują państwo dobrze sprzedających się na rynku produktów o wysokiej jakości oraz elastycznych partnerów posiadających szybki i sprawny dział marketingu i transportu, nie zwlekajcie! Bez znaczenia czy czysto merytorycznie lub słownie, firma ProfilNET to właściwy adres. Przekonajcie się, że współpraca z nami może przebiegać na wielu płaszczyznach.

Produkty

Decydując się na zakup produktów w naszej firmie, mogą być państwo pewni, że ich jakość spełni wszystkie oczekiwania. Współpraca z firmami takimi jak: Schüco, Aluprof, Schilling, Salamander, Exte czy też Rodenberg wskazuje państwu kierunek, który nasza firma obrała. Podczas produkcji naszych produktów, kierujemy się zawsze mottem “Jakość bez kompromisów”. Jesteśmy świadomi, że każdy rynek charakteryzuje się pewnymi oczekiwaniami oraz wymogami. Dlatego też podczas naszej produkcji, staramy się dopilnować aby wszystkie zostały spełnione.

Hala_maszyna_006-Kopiowanie

Hala_maszyna_008-Kopiowanie

Jednym z najważniejszych aspektów naszej oferty jest jej wszechstronność. Wychodzimy z założenia, że przy obecnym tempie życia, kładzie się duży nacisk na to aby w jednym miejscu i za jednym razem, dokonać zakupu grupy produktów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się: ma być aluminiowe systemy: okienno-drziowe, fasady, systemy przesuwne i harmonijkowe, okna i drzwi PVC, rolety, żaluzje fasadowe, parapety oraz ekskluzywne panele drzwiowe. Kupując produkty w jednym miejscu oszczędzacie nie tylko na kosztach transportu i czasie, lecz zyskujecie także możliwość otrzymania lepszego rabatu.

Wooden house shape puzzles, with two jigsaw pieces

Komunikacja

Obsługa klienta na wysokim poziomie jest dla nas najważniejsza. Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania szybko i zadowalająco. Rodzaj pytania nie odgrywa tutaj roli, odpowiadamy na każde w dziale: Techniki, Obsługi, Montażu lub Sprzedaży. Nasi pracownicy mówią w wielu językach obcych i są przygotowani pod kątem obsługi klienta. Nasz przedstawiciel handlowy chętnie państwa odwiedzi i na miejscu odpowie na każde zadane pytanie, a w międzyczasie przedstawi przygotowaną przez naszą firmę ofertę.

Logistyka

Nasza firma posiada szeroką sieć dystrybucji w Europie. Nasze produkty zostają dostarczone do wielu klientów w Niemczech, Austrii, Słowacji, Czechach, Polsce, Włoszech, Belgii i Szwajcarii. Jesteśmy świadomi, że zamawiane produkty są indywidualne. Wszystkie okna, drzwi i rolety różnią się masą, formą lub farbą. Dlatego istotnym dla nas jest aby produkty podczas załadunku i transportu były odpowiednio zabezpieczone.

Do transportu produktów używamy własnych samochodów ciężarowych oraz korzystamy z usług spedycyjnych innych firm.

front005szyby002

Szkolenia

Podpisując umowę o współpracę z firmą ProfilNET, otrzymują państwo pełne przeszkolenie techniczne na temat naszej oferty. Poradzimy w jaki sposób można najlepiej reklamować nasze produkty i opowiemy, które z ich atrybutów są godne podkreślenia. Szkolenie dopasujemy do państwa wcześniejszej wiedzy i doświadczenia w branży.

Szkolenia organizujemy również dla naszych partnerów handlowych w zakresie stolarki oraz montażu. Serdecznie zapraszamy do naszej firmy aby móc pokazać państwu jak w poprawny sposób montować np. ogrody zimowe lub wyślemy naszych fachowców na miejsce montażu, aby służyli radą i zręcznością.

Marketing

Wiemy, że dobry produkt nie jest wystarczającym argumentem aby z powodzeniem sprzedawać na rynku. Klienci muszę wiedzieć co im oferujemy. Aby spełnić oczekiwania naszych partnerów handlowych, jesteśmy w stanie zaoferować państwu pakiet produktów marketingowych, który może być użyty podczas procesu sprzedaży w celu uzyskania lepszych wyników.

showroom

Nasze produkty możemy podzielić na cztery kategorie, w zależności od sposobu ich wykorzystania:

  • Salon sprzedaży: Prospekty reklamowe, katalogi i cenniki, wystawy i próbki naszych produktów, program do wyceny, projekt reklamy, prezentacje multimedialne
  • Sprzedaż bezpośrednia: Prospekty reklamowe, katalogi i cenniki, lekkie i łatwe w transporcie próbki produktów, prezentacje multimedialne do produktów
  • Reklama w internecie: Pomoc w stworzeniu strony internetowej, reklama w internecie, pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych
  • Proces drukowania: ulotki, reklamy, plakaty, katalogi, bannery oraz wizytówki.

Istnieje wiele osób, które prowadzą własny biznes, jednak nie potrafią znaleźć wystarczającej ilości czasu aby pomyśleć nad projektem reklamy. Skorzystajcie z usług ekspertów. Doskonale znamy branże i sprzedajemy produkty od wielu lat. Razem zdecydujemy, czego wam potrzeba, zaprojektujemy prospekt, zamówimy i dowieziemy go na miejsce. Nic prostszego, a przy tym oszczędzą państwo mnóstwo pieniędzy i czasu.

Poza tym, jeżeli zechcą państwo reklamować nasze produkty oraz wspomagać naszą markę, wtedy zaoferujemy państwu serwis ten w rewelacyjnie niskiej cenie.

Pomysł! – Współpracuj z nami!

Przedsiębiorstwo ProfilNET oferuje wybór z szerokiej palety produktów i wysokiej jakości standard organizacji pracy, dzięki czemu współpracuje z wieloma firmami z całej Europy. Serdecznie zapraszamy firmy budowlane, architektów, handlarzy okien, badaczy rynku oraz inne przedsiębiorstwa zainteresowane kupnem naszych produktów do współpracy. Gwarantujemy szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, wsparcie marketingowe, porady techniczne i handlowe, transport produktów na wskazany adres oraz komunikacje w wielu językach obcych. Jeżeli nie posiadasz pomysłu na przedsiębiorstwo, być może nasza oferta jest kusząca. Otwórz salon firmowy firmy ProfilNET, a wspomożemy cię na każdym kroku. 
wizytowka

Współpraca z nami naprawdę się opłaca!

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę. [email protected]