Zapytaj eksperta!

Telefon stacjonarny

+49 6441 20310 00

Zapytaj eksperta!

Wyśnij nam wiadomość!

Kontakt

NIP:
PL 648 251 99 03

Konto bankowe PLN:
PL 89 1140 2004 0000 3102 7565 2827

Konto bankowe EUR:
PL 05 1140 2004 0000 3112 0367 0023

SWIFT:
BREX PL PW MBK

Dział handlowy rynek niemiecki i austriacki

Harald Rusecki

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 00
E-mail: h.rusecki@profilnet.eu

Mateusz Mańka

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 01
Numer komórkowy: +48 797 451 826
E-mail: m.manka@profilnet.eu

Elżbieta Bartusiak

Specjalistka obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 02
Numer komórkowy: +48 501 260 259
E-mail: e.bartusiak@profilnet.eu

Leszek Posłuszny

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 02
Numer stacjonarny: +48 501 260 259
E-mail: l.posluszny@profilnet.eu

Dorian Deja

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 01
Numer komórkowy: +48 797 451 826
E-mail: d.deja@profilnet.eu

Dział handlowy rynek polski i słowacki

Bartłomiej Lekki

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +48 32 740 44 19
Numer komórkowy: +48 501 524 499
E-mail: b.lekki@profilnet.eu

Zdzisław Wroński

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +48 32 740 44 19
Numer komórkowy: +48 513 331 288
E-mail: z.wronski@profilnet.eu

Logistyka i zaopatrzenie

Mariusz Wykowski

Kierownik działu logistyki i zaopatrzenia

Numer komórkowy: +48 789 333 820
E-mail: m.wykowski@profilnet.eu

Dawid Scholz

Specjalista ds. logistyki

Numer komórkowy: +48 516 311 969
E-mail: d.scholz@profilnet.eu

Izabella Żak

Spedytor

Numer komórkowy: +48 500 464 355
E-mail: i.zak@profilnet.eu

Dział techniczny

Mariusz Kurzela

Kierownik produkcji

Numer komórkowy: +48 516 303 793
E-mail: alu@profilnet.eu

Mariusz Czakański

Kierownik produkcji rolet

Numer komórkowy: +48 500 464 118
E-mail: m.czakanski@profilnet.eu

ProfilNET Piotr Lichota

ProfilNET Piotr Lichota

Adres biura:

ul. Czarnohucka 10,
42-600 Tarnowskie Góry
Polska

_

Adres biura:

ul. Czarnohucka 10,
42-600 Tarnowskie Góry
Polska

Formularz kontaktowy