Zapytaj eksperta!

Telefon stacjonarny

+49 6441 20310 00

Zapytaj eksperta!

Wyślij nam wiadomość!

Kontakt

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

Adres:
ul. Czarnohucka 10
42-600 Tarnowskie Góry
Polska

Tel / Fax: +48 32 740 44 19
Telefon: +49 6441 20310 00
E-mail: [email protected]
Web: www.profilnet.eu

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

NIP:
PL 645 255 70 69

Konto bankowe PLN:
PL 12 1050 1230 1000 0090 3158 4122

Konto bankowe EUR:
PL 87 1050 1230 1000 0090 3158 4130

SWIFT:
INGBPLPW

Dział handlowy rynek niemiecki i austriacki

Mateusz Mańka

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 01
Numer komórkowy: +48 797 451 826
E-mail: m.manka@profilnet.eu

Karol Deja

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 03
Numer komórkowy: +48 789 334 975
E-mail: k.deja@profilnet.eu

Katarzyna Nier

Specjalista ds. marketingu / Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 03
E-mail: k.kulisz@profilnet.eu

Krzysztof Baron

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 03
Numer komórkowy: +48 500 464 355
E-mail: k.baron@profilnet.eu

Michał Kandzia

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 03
Numer komórkowy: +48 502 023 874
E-mail: m.kandzia@profilnet.eu

Dział handlowy rynek polski i słowacki

Bartłomiej Lekki

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +48 32 740 44 19
Numer komórkowy: +48 501 524 499
E-mail: b.lekki@profilnet.eu

Zdzisław Wroński

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +48 32 740 44 19
Numer komórkowy: +48 513 331 288
E-mail: z.wronski@profilnet.eu

Dział handlowy rynek francuski

Marta Swoboda-Palka

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +33 9 70 70 08 04
Numer komórkowy: +48 504 915 490
E-mail: m.palka@profilnet.eu

Alicja Waloszczyk

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +33 9 70 70 08 04
Numer komórkowy: +48 502 023 868
E-mail: a.waloszczyk@profilnet.eu

Logistyka i zaopatrzenie

Mariusz Wykowski

Kierownik działu logistyki i zaopatrzenia

Numer komórkowy: +48 789 333 820
E-mail: m.wykowski@profilnet.eu

Dawid Scholz

Specjalista ds. logistyki

Numer komórkowy: +48 516 311 969
E-mail: d.scholz@profilnet.eu

Dział techniczny

Mariusz Kurzela

Kierownik produkcji

Numer komórkowy: +48 516 303 793
E-mail: alu@profilnet.eu

Artur Kuciński

Technolog ślusarki aluminiowej

Numer komórkowy: +48 500 464 272
E-mail: a.kucinski@profilnet.eu

Anna Borkowska

Technolog ślusarki aluminiowej

Numer komórkowy: + 48 798 931 763
Numer stacjonarny: +48 32 740 44 19
E-mail: a.borkowska@profilnet.eu

Mariusz Czakański

Kierownik produkcji rolet

Numer komórkowy: +48 500 464 118
E-mail: m.czakanski@profilnet.eu

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

Adres biura:

ul. Czarnohucka 10,
42-600 Tarnowskie Góry
Polska

_

Adres biura:

ul. Czarnohucka 10,
42-600 Tarnowskie Góry
Polska

Formularz kontaktowy