Zapytaj eksperta!

Telefon stacjonarny

+48 32 740 44 19

Zapytaj eksperta

Wyślij nam wiadomość!

Dane kontaktowe

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

Adres:
ul. Czarnohucka 10
42-600 Tarnowskie Góry
Polen

Tel / Fax: +48 32 740 44 19
Telefon: +49 6441 20310 00
E-mail: [email protected]
Web: www.profilnet.eu

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

NIP:
PL 645 255 70 69

Konto bankowe PLN:
PL 12 1050 1230 1000 0090 3158 4122

Konto bankowe EUR:
PL 87 1050 1230 1000 0090 3158 4130

SWIFT:
INGBPLPW

Dział handlowy rynek niemiecki i austriacki

Mateusz Mańka

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 01
Numer komórkowy: +48 797 451 826
E-mail: m.manka@profilnet.eu

Krzysztof Baron

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 00
Numer komórkowy: +48 500 464 355
E-mail: k.baron@profilnet.eu

Izabela Wieczorek

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 00
Numer komórkowy: +48 690 512 319
E-mail: i.wieczorek@profilnet.eu

Dorian Deja

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 01
Numer komórkowy: +48 518 028 480
E-mail: d.deja@profilnet.eu

Joanna Giełda

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 01
Numer komórkowy: +49 6441 20310 01
E-mail: j.gielda@profilnet.eu

Joshua Grabowski

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +49 6441 20310 01
Numer komórkowy: +48 516 303 795
E-mail: j.grabowski@profilnet.eu

Dział handlowy rynek polski i słowacki

Bartłomiej Lekki

Przedstawiciel handlowy

Numer stacjonarny: +48 32 740 44 19
Numer komórkowy: +48 501 524 499
E-mail: b.lekki@profilnet.eu

Dział handlowy rynek francuski

Alicja Waloszczyk

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +33 9 70 70 08 04
Numer komórkowy: +48 502 023 868
E-mail: a.waloszczyk@profilnet.eu

Adam Wereszczyński

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +33 9 70 70 08 04
Numer komórkowy: +48 509 012 687
E-mail: a.wereszczynski@profilnet.eu

Rafał Rączkiewicz

Specjalista obsługi klienta

Numer stacjonarny: +33 9 70 70 08 04
Numer komórkowy: +48 504 915 490
E-mail: r.raczkiewicz@profilnet.eu

Dział handlowy rynek holenderski

Mateusz Macocha

Specjalista obsługi klienta

Numer komórkowy: +48 508 417 335
E-mail: m.macocha@profilnet.eu

Barbara Siwy

Specjalista obsługi klienta

Numer komórkowy: +48 880 455 363
E-mail: b.siwy@profilnet.eu

Logistyka i zaopatrzenie

Łukasz Kurosad

Kierownik działu logistyki

Numer komórkowy: +48 516 311 969
E-mail: l.kurosad@profilnet.eu

Mariusz Wykowski

Spedytor

Numer komórkowy: +48 789 333 820
E-mail: m.wykowski@profilnet.eu

Justyna Wallach

Spedytor

Numer komórkowy: +48 506 193 838
E-mail: j.wallach@profilnet.eu

Dział techniczny

Artur Kuciński

Dyrektor techniczny

Numer komórkowy: +48 500 464 272
E-mail: a.kucinski@profilnet.eu

Mariusz Kurzela

Product manager

Numer komórkowy: +48 516 303 793
E-mail: alu@profilnet.eu

Tomasz Olender

Kierownik produkcji

E-mail: t.olender@profilnet.eu  
 

Anna Borkowska

Technolog ślusarki aluminiowej

Numer komórkowy: + 48 798 931 763
E-mail: a.borkowska@profilnet.eu

Łukasz Sowada

Technolog ślusarki aluminiowej

Numer komórkowy: +48 789 334 975
E-mail: l.sowada@profilnet.eu

Mariusz Czakański

Kierownik produkcji osłon przeciwsłonecznych

Nnumer komórkowy: +48 500 464 118
E-mail: m.czakanski@profilnet.eu

Urszula Korzeniowska

Technolog działu osłon przeciwsłonecznych

E-mail: u.korzeniowska@profilnet.eu  
 

Księgowość

Katarzyna Potocka

Główna księgowa

E-mail: k.potocka@profilnet.eu

Ilona Hatlapa

Pracownik działu księgowości

E-mail: i.hatlapa@profilnet.eu

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

ProfilNET Sp. z o.o. Sp. k.

Adres biura:

ul. Czarnohucka 10,
42-600 Tarnowskie Góry
Polska

Adres biura:

ul. Czarnohucka 10,
42-600 Tarnowskie Góry
Polska

 Formularz kontaktowy