Zapytaj eksperta!

Promocja na nowy energooszczędny system rolet nakładanych AK-Flex firmy Alukon

Data : 15 czerwca 2018

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem płynącym z rynku oraz z optymalizowaniem procesu produkcji, postanowiliśmy z dniem 15.06.2018 r wprowadzić promocję na sprzedaż energooszczędnego systemu rolet nakładanych AK-Flex firmy Alukon. Od dnia 15.06.2018 r oferty na system rolet AK-Flex będą kalkulowane z rabatem o 10% lepszym niż dotychczas. Promocja obowiązuje do dnia 31.08.2018 r.

System rolet nakładanych AK-Flex charakteryzuje się prostą, modułową zabudową umożliwiającą dopasowanie się do każdej grubości muru, ma doskonałe parametry izolacyjne spełniające wszelkie normy (Usb nawet do 0,3 W/m2K) jak również perfekcyjnie łączy się z oknem za pomocą dopasowanego adaptera. W systemie AK-Flex możliwe jest wykorzystanie pancerzy aluminiowych jak również żaluzji fasadowej, dostępny jest w wersji z rewizją od wewnątrz i na zewnątrz.

 

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszym cennikiem na rolety nakładane AK-Flex. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Mamy nadzieje, że wprowadzona promocja zachęci Państwa do wysyłania zapytań jak również zamówień.